سبک زندگی, محصولات بهداشتی, مراقبت و سلامتی

تفاوت میزکار عادی و میزکار شخصی

میزکار عادی در مقایسه با میزکار شخصی تفاوت هایی دارد که در این متن به تک تک آنها اشاره خواهیم کرد. در وهله اول باید بدانید هیچ یک از این میزها را نمیتوان جایگزین یکدیگر استفاده کرد زیرا از نظر سایز و طراحی و جزئیات بسیار باهم متفاوت هستند.

تفاوت های میزکار شخصی و میزکار عادی

میزکار عادی نسبت به میزکار شخصی از سایزی بسیار کوچکتر برخوردار است که در نهایت رو این میز ظرفیت قرار دادن یک لپ تاپ و دفترچه و تقویم را خواهید دید. اما میزکار شخصی بزرگتر است و دارای یک طراحی ویژه برای کارمند است که این فرصت را به او می دهد تا وسایل بیشتری روی میز خود قرار بدهد. همچنین میزکار عادی قیمتی بسیار پایین تر از میز کار شخصی دارد و به مراتب از کیفیت و ظاهری بسیار عادی تری نیز برخوردار است.

به این ترتیب تاثیر و کارایی یک میزکار شخصی در دکوراسیون محیط شما بسیار بیشتر و البته کارآمدتر از یک میزکار عادی است. بنابراین در یک مجموعه تخصصی،میزکار شخصی کارآمد تر خواهد بود زیرا هم دکور در شرایطی قابل قبول تری قرار می گیرد و هم کارمند در وضعیتی مناسب و راحت مشغول به کار می شود.

کدام میز در دسته میز کار عادی قرار می گیرد

میزکار عادی را می‌توان با توجه به برخی ویژگی‌های ظاهری آن به راحتی تشخیص داد. توجه داشته باشید که اگر چه این میز، امکانات و طراحی به‌خصوصی در جهت حرفه‌ای نشان دادن خود ندارد، اما دارای امکاناتی است که برای یک فرد عادی که استفادۀ عادی از یک میز دارد بسیار مناسب خواهد بود.

میزکار عادی دارای ظاهری بسیار معمولی و شبیه به یک مستطیل دارد، گاهی این میز دارای کشو یا یک کمد کم عرض خواهد بود و گاهی فاقد آن است. روی این میز می توانید لپ تاپ قرار دهید و به مطالعه بپردازید و یا به نوشتن یادداشت های خود مشغول شوید. اما روی این میز نمی توانید برای چاپ کردن و پرینت گرفتن و کارهایی از این قبیل، وسایل مورد نیاز خود را قرار دهید زیرا فضا محدود است. به همین دلیل است که این میز را نمی توان برای انجام کارهای تخصصی به کار برد. همچنین این نوع از میز برای افراد عادی که در خانه مشغول به کار هستند نیز مناسب است و بعنوان میز تحریر برای محصلین نیز کاربرد دارد.

کدام میز در دسته میز کار شخصی قرار می گیرد

طراحی این نوع میز کاملا اختصاصی است و نسبت به میزکار عادی سطح بالاتری دارد. طراحی دقیق میزکار شخصی به این ترتیب است که برای عبور دادن سیم های مربوط به پرینتر و سیستمی که روی میز قرار می دهید یک مسیر اختصاصی تعبیه شده و فضایی کاملا گسترده و عالی برای قرار دادن هر وسیله ای که مورد نیازتان باشد مهیا شده است.

این میز دارای کشوها و کمدهایی است که می تواند به لوازم شما ترتیب دهد، فضایی که در محیط داخلی این میز فراهم می آید به گونه است که به سادگی می توانید با چرخش صندلی به هر طرف آن دسترسی داشته باشد و کارهای خود را پیش ببرید. لازم به ذکر است که تاثیر یک میزکار شخصی در دکوراسیون محیط کار شما بسیار جالب توجه و منحصر بفرد خواهد بود بنابراین اگر دکوراسیون عالی برای شما حائز اهمیت است حتما از این نوع میز استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این میز منحصرا برای سازمان ها و اداره هایی کاربرد دارد که هر یک از کارمند در آنجا به حرفه ای تخصصی مشغول هستند. چنین میز وسیعی را به هیچ عنوان در خانه برای استفاده ی فرزندانتان نیاز ندارید و یا اگر فریلنسر هستید و در خانه کار می کنید خریدن میزکار شخصی با این وسعت به هیچ وجه برای شما ضرورت ندارد و در این مورد میزکار عادی بسیار کارآمدتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *