تجهیزات اداری, لوازم التحریر

مارک های برتر لوازم التحریر در جهان 2021

وضعیت فعلی 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان

صنعت لوازم التحریر جهانی طی سالیان متمادی رشد چشمگیری داشته است که منجر به سودهای خوبی برای 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان شده است – که پیشگام این صنعت در سال 2021 هستند. اندازه بازار جهانی لوازم التحریر در سال گذشته 90.6 میلیارد دلار ارزیابی شد و انتظار می رود با CAGR 5.1٪ گسترش یابد. بزرگترین عامل محرک رشد در بازار به بازار امیدوار کننده واردات جهانی مربوط می شود که تقاضا در آن زیاد است و گسترش سودآوری دارد – با هدایت برندهای برتر لوازم التحریر که در این مقاله ذکر شده است. سریعترین رشد بازارهای این صنعت اروپا ، آسیای شرقی و آسیای میانه است. اروپا و آسیای شرقی بزرگترین بازار واردات لوازم التحریر در جهان است ، در حالی که چین رتبه نخست صادر کننده لوازم دفتری را در جهان دارد. ( استدلر ، فابر کاستل و…)

 

صنعت لوازم التحریر بخش بزرگی از صنعت کلی تهیه دفتر است. 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان همچنان در حال گسترش به بازارهای مختلف در سراسر جهان هستند زیرا به نظر می رسد گسترش یکی از جنبه های اصلی این بازار است. این برگه نشان می دهد که مارک های برتر لوازم التحریر برای دیدن موفقیت چه می کنند و دیگران می توانند از این طریق پیروی کنند یا با بهترین مارک های لوازم التحریر ارتباط برقرار کنند تا تجارت شما را پیش ببرد.

 

BizVibe در حال حاضر به 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان در اتصال کمک می کند. ببینید BizVibe چگونه می تواند به شما کمک کند.

 

نمای کلی صنعت لوازم التحریر؟

لوازم التحریر چیست؟ لوازم التحریر چیزهایی است که برای نوشتن لازم است مانند کاغذ ، خودکار ، مداد و پاکت نامه. محصولات لوازم التحریر قرن هاست که مورد استفاده قرار می گیرند. در عصر مدرن ، لوازم التحریر تکامل یافته و برای استفاده بهتر شده است. با ادامه روند صعودی حجم مصرف ، آینده صنعت لوازم التحریر جهانی امیدوار کننده به نظر می رسد.

در صنعت لوازم التحریر ، تولیدکنندگان برای ایجاد مداد و خودکار ، لوازم هنری ، کاغذ کربن یا دستگاه های مارک ، وسایلی مانند چوب ، پلاستیک و جوهر خریداری می کنند. سپس محصولات به خرده فروشان ، عمده فروشان و همچنین شرکت های بزرگ فروخته می شوند. سپس اکثریت قریب به اتفاق این محصولات از طریق واسطه ها به مشاغل و مصرف کنندگان شخصی فروخته می شود.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

روند برتر صنعت لوازم التحریر و رشد اقتصادی

 • نوآوری: تقاضا برای محصولات خاص در حال رشد است.
 • بازاریابی: در بخش لوازم التحریر مدرسه ، مبارزات بازاریابی موثر کلید موفقیت بوده است.
 • رسانه های اجتماعی و تلویزیون ، شرکت ها مجبور شده اند برای بازاریابی سرمایه گذاری کنند تا در بازار جهانی محصولات ثابت و مرتبط باقی بمانند.

 

رتبه بندی 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان در سال 2021

10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان برای سال 2021 بیشتر از قرن ها در بازار تسلط داشته اند. اینها شرکتهایی هستند که بازار جهانی لوازم التحریر و محصولاتی را که امروز از آنها به صورت تجاری و تجاری استفاده می کنیم ، ساخته اند. این لیست BizVibe از برترین مارک های لوازم التحریر در جهان امروز است.

لوازم التحریر ، مداد

1.    استدلر

Staedtler Mars GmbH & Co. KG یک شرکت آلمانی برای نوشتن ابزار دقیق و تولید کننده و تأمین کننده ابزار نقاشی هنرمند ، نویسنده و مهندسی است. این شرکت بیش از 184 سال پیش توسط JS Staedtler در سال 1835 تاسیس شد و انواع مختلفی از ابزارهای نوشتاری را تولید می کند ، از جمله مداد پیش نویس ، خودکار ، مداد رنگی ، مداد پروانه ، خودکار حرفه ای و مداد چوبی استاندارد.

خط تولید Staedtler شامل رده های نوشتاری آنها از جمله محصولاتی مانند مداد گرافیت ، مداد مکانیکی ، لید ، نشانگر ، خودکار ، توپ خودکار ، و پر کردن مجدد است. دسته نقاشی فنی آنها شامل قلم های فنی ، قطب نما ها ، خط کش ها ، مربع های تنظیم شده ، تخته های نقاشی و راهنماهای حروف در خط تولید آنها است. دسته مواد هنری آنها شامل مداد رنگی ، مداد رنگی ، گچ ، پاستل روغنی ، رنگ ، خاک رس مدل سازی و جوهر در خط تولید آنها است. دسته لوازم جانبی آنها پاک کن ها و تراش های مداد را در خط تولید خود دارد.

تعداد کارمندان اشتادلر: 3000 نفر

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

2.    فابر-کاستل

Faber-Castell یکی از بزرگترین مارک های لوازم التحریر در جهان از سال 2021 است و تولید کننده و تأمین کننده خودکار ، مداد ، سایر وسایل اداری و وسایل هنری و همچنین انواع وسایل نوشتاری رده بالا و کالاهای چرمی لوکس است. دفتر مرکزی Faber-Castell در اشتاین ، آلمان واقع شده است و 14 کارخانه و 20 واحد فروش را در سراسر جهان اداره می کند.

تعداد کارکنان Faber-Castell: 6500 نفر

درآمد Faber-Castell: 887 میلیون یورو

 

کارخانه های تولیدی Faber-Castell
کشورهانام گیاهسال ادغاممحصولات تولید شده
بیافراانوگو1961رنگ پوست مدادهای چوبی است
کاستاریکانیلی1996مداد چوبی و مداد رنگی
پرولیما1965قلم های توپی ، قلم های مارکر و نکات فیبر
کلمبیابوگوتا1976مداد شمعی و لوازم نقاشی
برزیلپراتا1989مهد کودک برای درختان کاج و کارخانه اره
برزیلمانائوس1989پاک کن ها و ابزار نوشتن از مواد پلاستیکی
برزیلسائو کارلوسدهه 1950مداد شمعی مومی ، لوازم نقاشی ، خودکار ، آستر متن ، پاک کن ، قلم نوک فیبر ، برنده کننده ، مداد رنگی و مداد گرافیت
هندگوا1998مداد شمعی مومی ، خودکار ، نشانگر متن ، پاک کن ، خودکار نوک فیبر
اتریشانگلهارتسزل1963آسترهای جوهر و متن
مالزیکوالالامپور1978تحقیق و توسعه ، فروش ، محصولات پاک کن ، خودکار
چینگوانگژو2000تیزکن ، پاک کن و ابزار نوشتن از مواد پلاستیکی
اندونزیبکاسی1990مداد رنگی مورد چوبی و مداد گرافیت
آلماناستین1761تحقیق و توسعه ، بازاریابی و فروش ، تولید ابزار نوشتن حق بیمه
 • Faber Castell بیش از 16 کارخانه تولید در بیش از 10 کشور دارد – و این Faber Castell را به یکی از شرکت های پیشرو در میان 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان تبدیل کرده است.

 

خط تولید Faber-Castell’s 2021

خط تولید Faber-Castell شامل دسته مداد (گرافیت و رنگ) ، پاستیل ، زغال چوب ، پاک کن ، تراشنده در دسته هنری گرافیکی و حرفه ای خود است. گروه هنری و گرافیکی بچه ها و مدرسه Faber-Castell شامل مداد ، آبرنگ ، برس ، مارک ، مداد رنگی ، پاک کن ، صاف کننده ، خمیر مدل سازی ، پاستیل روغنی ، کاغذ و قلم اتصال دهنده در خط تولید خود است. دسته نقاشی فنی Faber-Castell شامل مداد مکانیکی و پر کردن در خط تولید آنها است. دسته قلم های آنها شامل قلم های آبنما ، خودکار ، و پر کردن مجدد در خط تولید آنها است. دسته قلم های لوکس آنها شامل قلم های آبنما و خودکارهای خطی در خط تولید آنها است.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

3.    Maped

Maped یکی از برترین مارک های لوازم التحریر از سال 2021 است. دفتر مرکزی آن در آنسی ، فرانسه ، یک تولید کننده خانوادگی و فرانسوی برای محصولات لوازم التحریر اداری و اداری است. Maped دارای 9 شرکت تابعه در 9 کشور است که از سال 2021 یکی از 10 شرکت برتر نوشت افزار در جهان است.

 

Maped Product Line 2021

خط تولید Maped از سال 2021 شامل قلم های توپی و مداد مکانیکی در دسته نوشتاری آنها است. علاوه بر این ، دسته مدرسه Maped’s شامل قطب نما ، پاک کن ، مداد تراش ، مداد رنگی ، قیچی ، خودکار ، خط کش و مربع های مجموعه در خط تولید آنها است. دسته دفتر آنها قیچی ، برش ، کاغذ برش ، منگنه ، منگنه و کلیپس در خط تولید آنها است. دسته صنایع دستی آنها شامل برش ، مقیاس معمار ، الگوهای زاویه ، قیچی صنایع دستی و سوراخ سوراخ در خط تولید آنها است.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

4.    شوان-استابیلو

Schwan-STABILO یک سازنده آلمانی در ساخت قلم برای نوشتن ، رنگ آمیزی و لوازم آرایشی و همچنین مارکر و هایلایتر برای استفاده در دفتر است. گروه Schwan-Stabilo 165 سال پیش در سال 1855 تاسیس شد و بزرگترین تولید کننده قلم هایلایتر در جهان است و از سال 2021 یکی از برترین مارک های لوازم التحریر در جهان است.

تعداد کارمندان Schwan-Stabilo: 3،335 نفر

درآمد عملیاتی Schwan-Stabilo: 373،000،000 €

خط تولید گروه Schwan-Stabilo 2021

 

Stabilo مارک لوازم التحریر و یکی از 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان است که بخش های نوشتاری خود را از جمله فواره ، گلوله ، رولر و قلم ژل ، مداد گرافیت ، مداد رنگی ، خط کش ، برجسته ، مداد رنگی و پاستل را در محصول خود دارد خط

مارک های دیگر گروه Schwan-Stabilo شامل شرکت لوازم آرایشی بهداشتی Schwan Cosmetics و مارک های خارجی Deuter ، Ortovox ، Maier Sports و Gonso هستند.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

5.    موجی

موجی از سال 1980 شروع به فروش تنها 40 محصول از جمله خودکار ، مداد و دفتر از بخش لوازم التحریر خود کرد. Muji در حال حاضر یکی از شناخته شده ترین نام های لوازم التحریر در جهان است که بیش از 328 فروشگاه مستقر را اداره می کند و 124 فروشگاه در ژاپن و 505 فروشگاه خرده فروشی بین المللی از کشورهایی مانند انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا ، کره جنوبی و چین را تأمین می کند. . مقر موجی در توشیما کو ، توکیو ، ژاپن است.

 

خط تولید موجی 2021

خط تولید موجی به عنوان یکی از 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان ، لوازم التحریر ، علاوه بر کالاهای خانگی ، وسایل آشپزخانه ، مد ، وسایل الکترونیکی ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی ، مواد غذایی ، مبلمان را شامل می شود.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

6.    کوکوویو

KOKUYO به عنوان تأمین کننده دفتر حساب کار خود را آغاز کرد و ما تا امروز به تولید و فروش انواع محصولات کاغذی اداری و همچنین لوازم التحریر و محصولات مرتبط با رایانه شخصی برای سهولت استفاده برای همه افراد در محیط های اداری و مدرسه ادامه می دهیم. .

 

خط تولید KOKUYO 2021

در سال 2011 ، KOKUYO Camlin Limited را خریداری کرد و به هند گسترش یافت. خط تولید KOKUYO Camlin Ltd. شامل رنگ ، جوهر و نشانگرهایی با کارخانه های Tarapur ، Taloja ، Vasai ، Jammu) ، دفاتر (بمبئی ، پونا ، دهلی و سه مکان دیگر) است. گسترش فعالیت های آن باعث شده است که KOKUYO جز of 10 کشور برتر باشد شرکت های لوازم التحریر در جهان.

 

شرکت های وابسته KOKUYO (2021)
 • KOKUYO Product Shiga Co.، Ltd.

 

 • شرکت KOKUYO MVP ، آموزشی ویبولیتین

 

 • KOKUYO Supply Logistics Co.، Ltd.

 

 • شرکت صنعت کاغذ IWAMI ، آموزشی ویبولیتین

 

 • شرکت KOKUYO ویتنام ، آموزشی ویبولیتین

 

 • شرکت بازرگانی KOKUYO ویتنام ، آموزشی ویبولیتین

 

 • KOKUYO Commerce (شانگهای) شرکت آموزشی ویبولیتین

 

 • شرکت KOKUYO-IK (تایلند) ، آموزشی ویبولیتین

 

 • KOKUYO Camlin Ltd.

 

 • محصولات کاغذی KOKUYO RIDDHI خصوصی آموزشی ویبولیتین

 

 • شرکت S&T Logistics (شانگهای) ، آموزشی ویبولیتین

 

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

7.    شرکت محصولات ساکورا

Sakura Color Products Corporation ، دفتر مرکزی آن در Morinomiya-choo ، Chūō-ku ، Osaka ، ژاپن است ، یک نام تجاری لوازم التحریر ژاپنی است. ساکورا در ابتدا به عنوان تولید کننده مداد رنگی شروع به کار کرد و در نهایت اولین پاستیل روغنی را اختراع کرد.

تعداد کارمندان شرکت Sakura Color Products Corporation: 1200 نفر

درآمد شرکت محصولات ساکورا: 90 میلیون پوند

 

Sakura Color Products Corporation خط تولید 2021

ساکورا به عنوان یکی از 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان به خاطر خط تولید معروف لوازم التحریر معروف است. خط تولید لوازم التحریر ساکورا شامل خودکارهای خودکار ، خودکارهای جوهر ژل ، و پر کردن مجدد در دسته خودکارهای خود می باشد. علاوه بر این ، دسته مداد آنها شامل مداد مکانیکی و مداد رنگی است. دسته نشانگرهای آنها شامل خودکارهای نشانگر پایه ، آب برجسته و قلم مو در خط تولید لوازم التحریر خود هستند. دسته لوازم جانبی نوشتن آنها شامل پاک کن ها ، پاک کن های تخته سفید و قلم های چسب مانند این محصول است. سرانجام ، دسته بندی مواد هنری ساکورا شامل مداد رنگی ، پاستل ، پاستل روغنی ، آبرنگ ، رنگ اکریلیک ، گواش ، رنگ روغن ، رنگ چاپ محلول در آب ، برس و پالت در خط تولید خود است.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

8. تایپو

تایپو یکی از برترین مارک های لوازم التحریر در جهان است که در زیر Cotton On Group فعالیت می کند – بزرگترین خرده فروش جهانی استرالیا ، معروف به دلیل مارک های لباس مد و لوازم التحریر. Cotton On نسبتاً جدید است ، که در سال 1991 تاسیس شد ، در سال 2008 با Typo به عنوان یک نام تجاری لوازم التحریر گسترش یافت.

Typo به عنوان یکی از 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان به دلیل لوازم التحریر بی نظیر ، سرگرم کننده و مقرون به صرفه شناخته شده است.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

9.    کانسون

کانسون یک تولید کننده فرانسوی کاغذ هنرهای زیبا و محصولات مرتبط است. کانسون یکی از قدیمی ترین شرکتهای جهان است که در سال 1557 تاسیس شد. کانسون در حال حاضر در اروپا ، آمریکا ، آسیا ، استرالیا فعالیت می کند.

کانسون تعداد کارمندان: 450 نفر

 

خط تولید Canson 2021

خط تولید کانسون شامل محصولات آبرنگ ، روغن ، اکریلیک ، پاستل ، هنرهای گرافیکی و چاپ در گروه هنرهای زیبا است. علاوه بر این ، خط تولید کانسون شامل خطوط مدرسه تحت گروه مدرسه آنها است. مقیاس معماری محصولات را در گروه طراحی حرفه ای خود مدل می کند. چاپ و عکاسی ، طراحی فنی و محصولات اداری در گروه فنی و دیجیتالی آنها. محصولات دستی و کاغذ عکس های تفریحی در دسته هنرها و صنایع دستی آنها.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

10.  ارز جرثقیل

Crane Currency در سال 2017 به شرکت جرثقیل فروخته شده است ، تولید کننده محصولات کاغذی مبتنی بر پنبه است که در چاپ اسکناس ، گذرنامه و سایر اسناد امن استفاده می شود. Crane Currency هنوز تحت شرکت مادر Crane & Co. به عنوان یکی از 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان فعالیت می کند.

تعداد کارمندان ارز Crane: 1000+

درآمد ارز جرثقیل: 450 میلیون دلار آمریکا (+ 2018)

این 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان از سال 2021 هستند. این 10 شرکت راه را برای صنعت تأسیسات دفاتر هموار کرده اند ، بیشتر آنها برای صدها سال و همچنان به تولید بازار نوشتن مقاله ، کاغذ ادامه می دهند. ، پاکت نامه ها و سایر وسایل اداری که روزانه مصرف کنندگان و مشاغل از آنها استفاده می کنند.

لوازم تحریر استدلر ، فابر کاستل

مارک های برتر لوازم التحریر – صادرات و واردات لوازم التحریر

مارک ها و تولید کنندگان برتر لوازم التحریر همیشه به دنبال گسترش تجارت خود در سطح بین المللی هستند ، با این وجود هدف قرار دادن بازار صحیح برای موفقیت در این مشاغل بالقوه تجاری بسیار مهم است.

 

بازارهای برتر واردات لوازم التحریر در جهان 2021

 

منطقهکل واردات (میلیارد دلار)
اروپا و آسیای میانه85.8 میلیارد دلار
آسیای شرقی و اقیانوس آرام32.8 میلیارد دلار
آمریکای شمالی26.9 میلیارد دلار
آمریکای لاتین و کارائیب14.5 میلیارد دلار
خاورمیانه و شمال آفریقا9.9 میلیارد دلار
جنوب صحرای آفریقا4.9 میلیارد دلار
آسیای جنوبی4.6 میلیارد دلار

 

 • بزرگترین بازار واردات لوازم التحریر اروپا و آسیای میانه با تقریباً 86 میلیارد دلار واردات لوازم التحریر است.

 

 • در اروپا و آسیای شرقی ، کشورهای با بیشترین میزان واردات آلمان ، فرانسه ، انگلستان ، ایتالیا ، بلژیک و هلند هستند.

 

 • لهستان ، جمهوری چک ، رومانی و اسلوونی به نرخ رشد مثبتی دست یافتند.

 

 • در آسیای شرقی و اقیانوس آرام ، کشورهای با بیشترین میزان واردات چین ، ژاپن ، هنگ کنگ ، ویتنام و استرالیا هستند.

 

 • کره جنوبی ، فیلیپین و کامبوج به رشد بالایی در واردات دست یافتند و آنها را به اهداف مهمی برای توسعه تبدیل کرد.

 

 • در آمریکای لاتین و کارائیب ، کشورهای با بیشترین میزان واردات مکزیک ، آرژانتین ، شیلی ، برزیل ، پرو ، کلمبیا ، گواتمالا و کاستاریکا هستند.

 

 • جمهوری دومنیکن ، پاراگوئه ، بولیوی و نیکاراگوئه به نرخ رشد مثبتی دست یافتند.

 

 • در خاورمیانه و شمال آفریقا ، کشورهایی که بیشترین میزان واردات را دارند امارات متحده عربی ، مصر ، ایران ، مراکش ، الجزایر و اسرائیل هستند.

 

 • مراکش و الجزایر هر دو به یک نرخ رشد مثبت دست یافتند.

 

 • اردن و جیبوتی نیز اگرچه از نظر حجم محدود ، در واردات رشد مثبتی دارند.

 

 • در آمریکای شمالی ، کشورهای با بیشترین میزان واردات ایالات متحده و کانادا هستند.

 

 • نرخ رشد واردات در ایالات متحده آمریکا سال به سال مثبت است.

 

 • در آسیای جنوبی ، کشورهایی که بیشترین میزان واردات را دارند هند ، پاکستان و سریلانکا هستند.

 

 • سریلانکا ، نپال و مالدیو رشد بالایی در واردات داشتند.

 

 • در کشورهای جنوب صحرای آفریقا ، کشورهایی که بیشترین میزان واردات را دارند آفریقای جنوبی ، نیجریه ، کنیا و اتیوپی هستند.

 

 • کنیا و اتیوپی بالاترین نرخ رشد.

 

 • اوگاندا ، ماداگاسکار ، موزامبیک ، جمهوری کنگو و گینه رشد بالایی در واردات به دست آوردند اگرچه حجم محدودی داشت.

 

لوازم برتر دفتر صادر کننده کشورهای جهان

کشورکل صادرات (به میلیون دلار آمریکا)
چین3،734.5 دلار
آلمان1494،8 دلار
ژاپن1،394.2 دلار
فرانسه970.9 دلار
انگلستان862.2 دلار
هلند763.4 دلار
ایالات متحده693.5 دلار
مکزیک481.1 دلار
جمهوری چک274.8 دلار
جمهوری کره274 دلار

 

 • چین با صادرات 3.73 میلیارد دلار به ارزش سایر کشورها ، صادر کننده عمده لوازم اداری در جهان است.
 • آلمان و فرانسه 3 صادر کننده برتر ادارات را به ترتیب با 1.5 میلیارد دلار و 1.4 میلیارد دلار صادر کننده دلار به سایر نقاط جهان ، جمع آوری می کنند.

آینده 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان

از آنجا که 10 مارک برتر لوازم التحریر در جهان همچنان بر بازار جهانی لوازم التحریر تسلط دارند ، انتظار می رود در بسیاری از بازارهای جهان شاهد گسترش بسیار مناسب و فرصت های جدید تجاری باشید. صنعت به دلیل زمان و فناوری در حال تغییر است اما به زودی تقاضا به جایی نمی رسد.

لوازم التحریر

محصولات مرتبط

 

اطلاعات تماس با فروشگاه کاف کف

شماره تماس :02191300014

شنبه الی پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۹ میزبان صدای گرمتان هستیم

نحوه ارسال سفارش از فروشگاه کاف کف:
 • ارسال سریع به تمامی نقاط کشور امکان پذیر است.
 • سفارش های تهران چند ساعته و شهرستان حد اکثر دو روز کاری طول میکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *