دسته‌بندی نشده

میز تحریر چیست

میزتحریر و کار چند کاربردی

اهمیت استفاده از میز تحریر چیست؟

با توجه به اینکه همگی ما داریم با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنیم به سبک جدیدی در دنیای کاری خود یعنی دورکاری روی آورده ایم برای انجام کار در خانه یا به اصطلاح دورکاری باید مکانی را در منزل برای خود در نظر بگیرید اولین قدم انتخاب یک میز کارو یا تحریر مناسب است و مورد بعدی انتخاب مکان و محیطی آرام برای مطالعه و انجام کارها و فعالیت‌های خوداست که در آن موقعیت بدنی و روانی مناسبی داشته باشید. از این رو، استفاده از میز تحریر، لوازم اداری ، میزکارو میز مطالعه اهمیت زیادی خواهد داشت.

در خرید میز تحریر به چه نکاتی باید توجه داشت؟

بسیار پیش می‌آید که کودکان، تکالیف مدرسه خود را به حالت درازکش و جلوی تلویزیون انجام می‌دهند و یا در جمع‌های خانوادگی و محیط‌های شلوغ اقدام به این کار می‌کنند. این موضوع نه تنها باعث کاهش تمرکز و حواس‌پرتی آن‌ها می‌شود، بلکه آسیب‌های جسمانی زیادی نیز ممکن است به آن‌ها وارد کند.

داشتن یک میز تحریر یا میز مطالعه مناسب می‌تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند. همچنین که عادت کردن کودکان و نوجوانان به استفاده از میز تحریر نیز یک موضوع حیاتی در رشد و پرورش آن‌ها خواهد بود. حال ببینیم که در انتخاب میزهای تحریر ساده به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم.

در ادامه این مقاله از دکوراسیون اداری، تجاری، منزل، رستوران و کافی‌ شاپ نیکاچوب به این موارد خواهیم رسید.

 

میز تحریرچوبی

به قوس ستون فقرات توجه داشته باشید!
صندلی و فاصله میزهای تحریر ساده از بدن باید به گونه‌ای باشد که بدن را در حالت صاف باشد و اگر از لپ تاپ استفاده می‌کنید گردن و چشم‌ها را به موازات مانیتور نگه دارد. همچنین، صندلی‌ای که برای نشستن پشت میز تحریر استفاده می‌شود، نیز باید گودی پشت کمر را پوشانده و از خم شدن زیاد به جلو خودداری نماید. در صورتی که پشتی صندلی صاف است، باید از بالشتک‌هایی برای پوشاندن آن استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *